APIE MUS

Algekta – tai uždaroji akcinė bendrovė, specializuojanti  gamybinių įrengimų gamybos, gazuotų ir negazuotų gėrimų, aliejaus, mineralinio vandens, vitaminizuotų gėrimų, alaus bei natūralios giros pilstymo rinkoje ir veikianti baltijos , Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje bei Afrikos šalyse.

MŪSŲ TIKSLAS

Pagrindinis mūsų tikslas yra pristatyti veikiančioms įmonėms maksimalų paslaugų spektrą, tai yra gamybinių įrengimų modernizaciją , jų atnaujinimą, o taip pat vykdyti naujus projektus.

MES SIŪLOME

ISTORIJA


  • Įsteigta UAB “Algekta”
   Sausis 1996 m.
   UAB „Algekta“ gamybinių įrengimų gamybos, gazuotų ir negazuotų gėrimų, aliejaus, mineralinio vandens, vitaminizuotų gėrimų, alaus bei natūralios giros pilstymo rinkoje pasirodė 1996 metais.

  • NATE a.s oficialus partneris
   Liepa 2006 m.
   UAB „Algekta” tapo oficialiu kompanijos NATE a.s. gamybinių įrengimų pardavimų ir garantinių paslaugų teikimo atstovu Baltijos ir Baltarusijos šalyse.

 • Tarptautinis kompanijų tinklas
  Spalis 2013 m.
  UAB “Algekta” tapo tarptautinio kompanijų tinklo dalimi, kuris jungia gaiviųjų gėrimų gamyklas Rusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje ir Lietuvoje. Mes pozicionuojame save kaip naujus gaiviųjų gėrimų gamintojus